O nas

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług kserograficznych, jak również sprzedażą artykułów biurowych i papierniczych oraz regeneracją tonerów do drukarek laserowych.

Dziś nikt nie wyobraża już sobie życia bez popularnego „ksero”, które ułatwia pracę i naukę wielu osobom. Swoim klientom umożliwiamy drukowanie, kserowanie i scanowanie dokumentów w najwyższej jakości, zarówno tych tradycyjnych czarno-białych, jak i w kolorze, w niskiej i przystępnej cenie. Istnieje także możliwość wydruku dokumentów na folii lub na papierze niestandardowym (np. kolorowym, lub o większej gramaturze). Dodatkowo w naszych punktach ksero możliwe jest laminowanie oraz oprawa różnorodnych dokumentów, w tym prac licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktoranckich. Nasza firma to idealne miejsce, by oprawić swoją pracę zaliczeniową. Oferujemy zarówno oprawę miękką, jak i typową twardą.

Kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientów stale przy tym poszerzając nasze kompetencje oraz wachlarz dostępnych usług. Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego nasza obsługa ciągle cieszy się rosnącym powodzeniem. Dziękujemy dotychczasowym klientom i zapraszamy nowych do skorzystania z naszej oferty.